LABS1503

LEAN SPECIALIST pro čisté provozy soukromých zdravotních klinik

Prague
Work Type: Full Time
Máte zkušenosti s implementací lean principů ve výrobní společnosti? Láká vás další rozvoj dovedností, ale preferujete práci v čistém designovém prostředí, kde je možné změny nastavit pružně a rychle? Pojďme na to! Rosteme a otevíráme zbrusu novou pozici lean specialisty pro provozy našich soukromých zdravotnických klinik.

Denně nám provozem naší kliniky Svět rovnátek projde až 350 klientů a každoročně připravujeme až 4 000 léčebných plánů. Fungujeme efektivně, digitálně, s využitím moderních technologií a vnímáme, že nastal čas naše procesy znovu inovovat.

Čeká vás pestrá práce přímo na pražských klinikách, revize současných procesů v provozech i v péči o klienty, spolupráce s týmy akčních kolegů zvyklých na otevřenou komunikaci i kontinuální zlepšování našich “corporate-learning” platforem.

Jsme LABS1503, česká značka privátních klinik se zaměřením na ortodoncii, estetickou stomatologii, testosteronovou terapii a fyzioterapie. Máme špičkové vybavení, moderní léčebné postupy a hlavně úžasné klienty. Právě jim přinášíme kvalitní péči a pomáháme dosáhnout jejich cílů.

Co budete dělat:
  • Analyzovat a vyhodnocovat fungování současných procesů spojených s provozem kliniky Svět rovnátek, zejména provázanost a efektivitu příprav léčebných plánů, toku informací, zásobování materiálem, průchod klienta klinikou, práci zdravotního personálu a dalších procesů
  • Zavádět lean principy, eliminovat plýtvání časem, prací či materiálem a implementovat změny pro vyšší efektivitu i možnou spokojenost klienta
  • Úzce spolupracovat s ostatními týmy a interním IT oddělením při vývoji nových aplikací a systémů
  • Zodpovídat za manuály zaškolování nových pracovníků, inovovat je a rozvíjet; online “corporate learning” platformy pro týmy customer-care, clinical planning, sales či pro zdravotní personál
  • Reportovat návrhy a progres na pravidelných týdenních poradách

Co vám nabídneme:
  • Smlouvu na dobu neurčitou, fixní mzdu plus bonusy za plnění KPIs
  • Kompletní vysvětlení agendy, provázanosti a cílů
  • Úzkou spolupráci s přátelskými týmy kolegů z interních týmů customer-care, clinical planning, provozu kliniky, IT či správou budovy
  • Neformální firemní kulturu, nejsme korporát :)
  • Po zaškolení možnost částečného home-office či vlastního rozvržení pracovní doby
  • Pracovní místo v nových designových kancelářích s výhledem na Vltavu
  • Možnost využít firemní dětský koutek, s hlídáním dětí přímo v budově
  • Zážitkové firemní akce a společné teambuildingy
  • Osobní i profesní rozvoj, jazykové kurzy, rozpočet na vzdělávání a příspěvky na zájmové kurzy
  • Příspěvky a slevy na firemní produkty a služby v rámci skupiny Labs1503 (Svět rovnátek, AlphaLabs, DentaLabs, Fyzio svět).
  • MultisportKartu pro aktivity ve volném čase
  • Příspěvek na doplňkové penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Po 3 letech firemní auto i k soukromým účelům
  • A v neposlední řadě na pracovišti ovoce, oříšky i nejlepší italskou kávu v Praze, bez které si my už náš den ani neumíme představit

Co od vás očekáváme:
  • Min. 3 roky praktické zkušenosti s implementací lean principů ve výrobní společnosti
  • Prokazatelné a měřitelné výsledky z předchozích lean projektů
  • Schopnost projektového řízení, proaktivitu a spolehlivost
  • Analytické a logické myšlení, schopnost ptát se, vidět a chápat souvislosti
  • Schopnost efektivní týmové spolupráce a sdílení informací
  • Češtinu/slovenštinu a komunikativní angličtinu min. B2

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying