ALPHALABS

SALES SPECIALIST pro kliniku testosteronové terapie - přidělení klienti, jedinečný produkt

Prague
Work Type: Full Time

Máš zkušenost s intenzivní komunikací s klienty z poradenské práce, obchodního call centra či jiné obchodní pozice? Láká tě vyrůst v profesionálního akvizičního obchodníka a umíš využít příležitost? Naše sales oddělení má pro tebe ideální B2C pozici pro profesní i finanční růst, s důsledným zaškolením. Bez cold calls nebo výjezdů autem.

Přidělíme ti objednané klienty naší kliniky AlphaLabs, denně budeš na klinice samostatně vést spousty akčních obchodních jednání s cílem uzavřít smlouvu o terapii. Budeš využívat moderní technologie, naše CRM, svůj tah na branku při osobním i telefonickém kontaktu a pomáhat tak mužům znovunabýt potřebnou energii a vitalitu.

Tvoje kariéra obchodníka už klepe na dveře…, pošli nám svoje CV a využij svoji šanci.

Chceme, ať se každý muž cítí plný energie a vitality a může naplňovat svůj potenciál. Proto jsme otevřeli zbrusu novou ambiciózní kliniku zaměřenou pouze na péči o mužské zdraví a pohodu. V AlphaLabs, která je součástí skupiny luxusních klinik LABS1503, dokážeme každému muži předat klíč k vyšší kvalitě života díky na míru připravené testosteronové terapii. Její výsledky oceňují muži v zahraničí již přes 25 let a díky našim moderním postupům, technologiím i nadstandardnímu přístupu ke každému klientovi ji mohou využívat i muži v ČR.

Co budete dělat:
  • Vést osobní vstupní konzultace s objednanými klienty
  • Vysvětlovat postup a benefity naší terapie s cílem uzavřít s klientem smlouvu o léčbě
  • Pečovat o své klienty po celou dobu terapie a zodpovídat jejich telefonické či emailové dotazy
  • Nabízet klientům doplňkové produkty
  • Úzce spolupracovat s týmem zdravotníků a recepčních
  • Věnovat se i nezbytné administrativě a reportingu

Co k tomu potřebujete?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti s osobním prodejem služeb nebo produktů jsou podmínkou
  • Výborné vyjednávací schopnosti, asertivitu a profesionální vystupování
  • Obchodnického ducha, proaktivitu a chuť dosahovat vytyčených cílů
  • Empatii a schopnost naslouchat
  • Velmi dobrou komunikaci v angličtině (min. B2), řada našich klientů je ze zahraničí
  • Pečlivý přístup k administrativě a práci na PC

Co vám nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Motivační provizní a bonusový systém, založený na realistických cílech
  • Akční obchodní pozici bez vlastní akvizice klientů, cold calls či výjezdů autem
  • Práci s moderním software a technologiemi pro podporu vašich prodejních výsledků
  • Zážitkové firemní akce a společné teambuildingy
  • Osobní i profesní rozvoj, jazykové kurzy, vzdělávání a příspěvky na zájmové kurzy
  • Příspěvky a slevy na firemní produkty a služby v rámci skupiny Labs1503 (AlphaLabs, DentaLabs, Fyzio svět, Labs1503 academy).
  • MultisportKartu pro aktivity ve volném čase
  • Příspěvek na doplňkové penzijní připojištění a životní pojištění
  • Po 3 letech firemní auto i k soukromým účelům
  • A v neposlední řadě nejlepší italskou kávu v Praze, bez které si my už náš den ani neumíme představit

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying