Svět rovnátek

SENIOR ÚČETNÍ VE SVĚTĚ ROVNÁTEK

Prague   |   Full Time

Jelikož se stále rozšiřujeme, práce a doklady přibývají, hledáme nyní posilu na pozici senior účetní. Pracuješ ráda s čísly a dokumenty, jsi pečlivá, systematická a samostatná? Zvládáš nejenom běžnou rutinní práci, ale dokážeš si poradit i s controllingem účetnictví?

Co bude tvoje náplň práce?

  • Denně pracovat v účetním systému Helios
  • Zpracovávat účetnictví pro naše tři sesterské společnosti ve spolupráci s dalšími kolegyněmi z účetního oddělení
  • Evidování účetních dokladů do systému a jejich účtování
  • Kontrola skladového hospodářství
  • Vystavování zápočtů pohledávek a závazků
  • Kontrola a závazků a pohledávek včetně kontroly úhrad
  • Kontrola saldokont veškerých rozvahových účtů
  • Kontrola výsledkových účtů
  • Vystavování cestovních příkazů
  • Evidence hmotného a nehmotného investičního majetku včetně účtování odpisů, zařazení a vyřazení majetku
  • Sestavování přiznání k DPH
  • Spolupráce se mzdovou účetní a daňovými poradci
  • Spolupráce na přípravě auditu
  • Pomoc při zpracovávání finančních reportů
  • A další zajímavé a Ad hoc úkoly

Co k tomu potřebuješ?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou je podmínkou
  • Zkušenosti s prací v účetnictví podmínkou
  • Pečlivost, přesnost a důslednost jsou při práci s čísly nejvíce potřeba
  • Spolehlivost a samostatnost, ale také schopnost týmové spolupráce
  • Dokázat si zorganizovat čas a svou práci a zvládat více úkolů najednou
  • Ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • Angličtinu na mírně pokročilé úrovni

Co ti nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou, protože se staneš naplno členem našeho týmu
  • Neformální prostředí a mladý přátelský kolektiv
  • Různorodou práci, při které se určitě nebudeš nudit
  • Možnosti dalších různých školení a tréninků, aby ses mohla stále rozvíjet
  • Individuální lekce angličtiny
  • Multisportku, pokud si také po práci ráda vyčistíš hlavu sportem
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Po čase možnost využití firemních produktů ve Světě rovnátek a Fyzio světě
  • Firemní teambuildingy, abychom spolu strávili čas i mimo ordinaci
  • A v neposlední řadě nejlepší italskou kávu v Praze, bez které si my už náš den ani neumíme představit

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying